single-image

XRP İçin CEO’dan Kritik Açıklama

XRP yatırımcılarını yakından ilgilendiren açıklama, Ripple CEO’sundan geldi. CEO Brad Garlinghouse tarafından yapılan açıklama kripto paraların geleceğine ışık tutuyor.

CEO Garlinghouse, gerçek dünya sorunlarını çözme konusunda etkili olan kripto paraların gelecekte kalıcı olacağının altını çiziyor. Aynı zamanda XRP için çalışmaların bu yönde yapıldığına da dikkat çekmektedir.

Yakın gelecekte birçok kripto paranın değerlerinin sıfıra düşeceği de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Sıfırlanma ve kripto paralar içerisinde değersiz olanların ayrışması neticesinde Ripple için değer artışının yaşanacağı da beklenmektedir.

XRP Sorunları Çözmeye Devam Ediyor

Brad Garlinghouse’a göre XRP Swift süreçlerinde karşılaşılan birçok problemi çözme konusunda dikkatleri üzerine çekiyor. Çözmekte olduğu sorunlar sayesinde de yakın bir zaman içerisinde XRP gerçek değerinin anlaşılacağı ön görülmektedir.

2018 yılı Ocak ayı içerisinde 3,8 dolar seviyesine çıkan Ripple’ın ne zaman yükseleceği merak ediliyor. Öncelikle Ripple’ın artışa geçmesi için arz miktarının sıçraması gerekmektedir.

Ripple (XRP) 10 Dolara Ulaşabilir Mi?

Mevcut durumda 44 milyar dolarlık bir arz kapasitesine sahip olan Ripple’ın 10 dolar seviyesine çıkabilmesi için arzın 400 milyar doları aşması gerekiyor. Kısa vadede 3 buçuk katı büyüklüğünde bir sıçrayış beklenmese de 4 dolar seviyeleri uzak görünmüyor.

Teknolojik geliştirmeler ve ortaklık anlaşmaları ile Ripple’ın kripto paralar içerisinde öne çıkacağı düşünülmektedir. Özellikle yatırımcıların benimsemesiyle birlikte 4 dolar seviyelerinin 2 yıldan daha kısa bir sürede görülmesinin sürpriz olmayacağı da ifade edilmektedir.

4 Dolar İçin Gerekli Arz Daha Önce Yakalandı

2018 yılında 120 milyar dolar arza ulaştığı görülen Ripple’ın aynı arz kapasitesine ulaşmaması için her hangi bir neden bulunmuyor.

CEO’nun yapmış olduğu açıklamada da Ripple’ın geleceğine dikkat çekilmiş oldu. Benzer şekilde birçok isim değersiz ve sorunlara çözüm üretemeyen kripto paraların sıfırlanması ile yeni bir dönemin başlayacağını düşünmektedir.

XRP değerinin 4 dolar seviyelerine gelebileceğinin ifade edilmesi büyük bir yankı uyandırdı. Bunun yanı sıra yapılacak doğru hamlelerle 10 dolar seviyelerinin de hayal olmadığı ifade edilmektedir. Kripto para dünyasının yakın geleceğinde Ripple grafiklerinin seyrinin nasıl olacağı merak ediliyor.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like