single-image

UCA Coin Kripto Para Dünyasına İddialı Giriyor

UCA Coin kripto para dünyasının yaşadığı en büyük problemi çözmeyi amaçlıyor. Bilindiği üzere kripto paralar genel olarak paraların havale edilmesi sürecinde yaşanan problemleri ortadan kaldırmak için tercih ediliyor. Fakat hala istenilen seviyede kolay bir erişim sağlanamadığı görülüyor. United Crypto Alliance tarafından çıkartılan yeni kripto para birimine herkesin rahatlıkla erişebileceği iddia edilmektedir.

UCA projesi kapsamında merkezi olmayan ve uluslararası faaliyet gösteren bir kripto paranın ortaya çıkarıldığına özellikle vurgu yapılıyor. Dünya genelinden birçok insanın aktif bir şekilde kullanmaya başlaması hedeflenmektedir. Şirketin sloganının Birlikte Güçlüyüz olması da bu hedefi net bir şekilde ortaya koyuyor.

UCA Coin Kim Tarafından Kuruldu?

Projenin başında doğrudan satış alanında elde ettiği başarılarla tanınan İlhan Doğan yer alıyor. Kurucunun kariyeri boyunca çalıştığı şirketlere oldukça yüksek kazançlar sağladığı biliniyor. Özellikle İlhan Doğan’ın ve beraber çalıştığı ekip arkadaşlarının Avrupa’nın birçok ülkesinde yönetim ekipleri içerisinde görev almış olması dikkatlerden kaçmıyor. Yeni kripto para biriminin de uluslararası alanda yaygınlaştırılması için gerekli tüm bağlantıların mevcut olduğu düşünülmektedir.

Yeşil Enerji Projesi Dikkat Çekiyor

UCA’nın yeni kripto parası ekonomi alanındaki güçlü projelerinin yanı sıra sosyal sorumluluğu da ihmal etmiyor. Açıklanan proje detaylarında elde edilen satış karlarının belirli bir yüzdesinin yeşil enerji geliştirilmesi için finanse edeceği yer alıyor. Uzun vadede yapılan yatırımların neticesinde ise kendi kendine yeten bir sistemin elde edilmesi amaçlanmaktadır.

Henüz kripto paranın lansmanı yapılmamış olmamasına rağmen 16 bin civarında destekçisi bulunuyor. Atılacak adımlarla birlikte önümüzdeki yıl içerisinde destekçilerin sayısının 150 bin seviyelerine çıkarılacağı düşünülmektedir. İlk etapta proje kapsamında UCA Coin için ATM uygunluğunun sağlanması isteniyor. Böylelikle daha çok ülkede ve günlük hayat içerisinde kullanılabilir hale getirileceği ifade edilmektedir.

Daha sonraki süreçlerde kripto paraların günlük hayat ile entegre bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak için de bir kart çıkarılacağı belirtiliyor. UCA Card adı verilecek olan bu kart sayesinde kart sahipleri hem UCA koinlerini hem de diğer kripto para birimlerini alışverişlerinde rahatlıkla kullanabilir hale gelecekler.

Projenin tam anlamıyla hayata geçmesiyle birlikte kripto para dünyasındaki dengelerin değişebileceği düşünülüyor.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like