single-image

Toni Lane Casserly Hayatını Kaybetti

Kripto para dünyasının en ünlü isimlerinden Toni Lane Casserly 29 yaşında hayatını kaybetti. Ölüm haberlerinin duyulmasının ardından dakikalar içerisinde acı haber tüm kripto para gündeminde yer buldu. Sektörü yakından takip eden kişilerin büyük üzüntü yaşadığı olayın Casserly’in özellikle Bitcoin’in büyük bir destekçisi olmasından dolayı bu ölümü kripto para dünyası için büyük bir kayıp olduğu belirtiliyor.

Ölüm haberini Facebook üzerinden paylaşan Toni Lane Casserly’nin babası, kızının ölüm sebebi hakkında ise herhangi bir açıklamada bulunmadı. Casserly takipçileri tarafından ise geçtiğimiz yaz aylarından beri kendisinin iyi olmadığı ve hastalıkla mücadele ettiği ifade edildi. Hastalık ile ilgili henüz kesin bir bilgi bulunmazken ölüm sebebi ise merak konusu.

İnsanlığa Faydalarını Anlatmak En Büyük Gayesiydi

Kripto para dünyasında faaliyet göstermeye başladığı ilk günden beri Toni Lane Casserly kripto paralar ile dünyadaki birçok sistemin değişeceğini savunuyordu. Bu fikri doğrultusunda çalışmalar yapan Casserly, insanların hayatlarında büyük kolaylıklar sağlayacağını ve aynı zamanda insanlığa sağlayacağı faydaları anlatmak için çabalıyordu.

Teknoloji alanında yapmış olduğu çalışmalarla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran kuruluşlar arasında yer alan Civana, Toni Lane Casserly’nin kripto para dünyası için büyük bir öncü olduğunun altını çizdi. Toni Lane Casserly’e göre Blockchain teknolojilerinin daha aktif kullanılmasıyla birlikte devletler ve toplumlar daha hızlı bir şekilde gelişme gösterebilecekti.

Büyük bir Blockchain ve Bitcoin destekçisi olan Toni Lane Casserly’in LinkedIn profiline bakıldığında ise insanların gördükleri oldukça etkileyici. Casserly’in şimdiye kadar dünyanın önde gelen şirketlerinde, kuruluşlarında ve organizasyonlarında Blockchain ile ilgili danışmanlık yaptığını görmek mümkün.

Toni Lane Casserly Hayır Kuruluşuna Liderlik Yapıyordu

Kripto para teknolojilerinin yanı sıra sosyal hayatında da aktif olan Toni Lane Casserly’nin bir hayır kuruluşuna liderlik yaptığı da biliniyordu. Afrika topraklarında özellikle Ebola hastalığının oldukça yaygın olduğu bilinen Sierra Leone bölgesinde tamamen Bitcoin tarafından finanse edilen bir yardım organizasyonunun da başında olduğu ve insanların sağlığı için oldukça büyük çabalar gösterdiğinin de belirtelim.

Blockchan’in Janne d’Arc’ı Hayatına Gözlerini Yumdu

Kripto para endüstrisi içerisinde Toni Lane Casserly’nin Bitcoin başta olmak üzere blockchain dünyasında göstermiş olduğu başarı, vermiş olduğu destek ve kazanmış olduğu ün sebebiyle Blockchain’in Janne d’Arc’ı olarak bilinmesine hak vermemek elde değil.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like