single-image

Ripple Yüzünü 120 Ülkeye Daha Çeviriyor

Ripple Yüzünü 120 Ülkeye Daha Çeviriyor

Kripto para borsalarını yakından takip edenler için ilk akla gelecek coinler arasında Ripple gelmektedir. Blockchain içerisinde oldukça büyük yeri olan Ripple dünya üzerinde 120 ülkeye daha genişlemek için bir haber duyurdu. Bu haberde genişleme ile ilgili yaptığı bir ortaklık açıklaması duyurdu. Ripple şirketinin web sitesinde, Ripplenet üzerine platformlarını ekleyerek daha hızlı işlem yapılabileceğini ve maliyet konusunun da düşeceğini belirttiler. Malezya kaynaklı olan MoneyMatch şirketi ile bu bağlamda ortaklıklarını açıklayarak bu konuyla ilgili bir makale yayınladı. Bu iki şirketin birleşmesi sonucunda bir tanesi doğrudan kripto para piyasalarının tanıdığı coin, diğeri ise ödeme konusunda kendisini ispatlamış bir şirket olarak birleşerek daha hızlı ödeme yapma imkanı sağlayacaklarını belirtmişlerdir.

Ripple Fiyatı Artacak Mı?

Malezya merkezli şirket MoneyMatch’ın CEO görevinde bulunan Adrian Yap farklı bankalarla ilgilenen finans alanlarındaki kurumlarda çalışmış bir kişi olarak, bankaların kullanıcıların yaptıkları alım satım işlemlerinden ciddi karlar sağlıyor. Ancak kullanıcılar tüm bu işlemleri yaparken maliyetli bir şekilde işlemlerini yapabiliyorlar. İki şirketin bir araya geldikten sonraki durumu ifade eden Yap, Ripplenet’e katılım bizim için % 40 civarında maliyetlerimizden kurtulmak anlamına gelmiştir. Bu sayede ciddi şekilde kar elde edilebilecektir hem şirket açısından hem de kullanıcılar açısından daha sağlıklı bir ortam oluşmuştur. Ayrıca daha önce ödemeler en az 2 gün sürerken şu an itibariyle birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ripple fiyatı artacak mı? Konusunda bu açıklamaların yeterince olumlu yansıyacağı görülmektedir.

Ripple Fiyatı Etkilenir Mi?

Kripto paraların dünya üzerinde pek çok ülkede rahatlıkla kullanıldığı platformlar giderek artmaktadır. Gelişen piyasa şartları gereği daha uygun maliyetli ve daha hızlı işlem yapılması açısından kripto para piyasaları oldukça hızlı gelişim göstermektedir. Ripple fiyatı artar mı? Diye düşünenler için MoneyMatch ile birleşim sonrasında bu şirketin dünya üzerinde 120’den fazla ülkede ödeme işlemleri için kullanıldığını belirtilmiştir. Bu bağlamda daha fazla kullanılacak olan Ripple illaki değerinin artırma noktasında daha olumlu bir noktaya gelecektir. Yatırımcıları açısından olumlu bir haber olarak iletebiliriz.

 

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like