single-image

Reddit Uygulamasına Kripto Para Entegresi Geliyor

Reddit Uygulamasına Kripto Para Entegresi Geliyor

Sosyal medya uygulamalarından olan Reddit, kripto para piyasasına girmeye hazırlanıyor. Alınan bilgiler doğrultusunda Reddit uygulamasına kripto para entegresi geleceği ortaya çıktı. Reddit Blockchain ile birlikte çalışabilen bir sistem üzerinde çalışmaya başladı.

Reddit Blockchain Entegreli Bir Puanlama Sisteminin Peşinde

Sosyal medya siteleri arasında yer alan ve Türkiye’de o kadar yaygın olmasa da; özellikle Amerika ve Avrupa’da sıklıkla tercih edilen Reddit, yenilikler peşinde koşmaya devam ediyor. Son dönemlerde herkesin ilgisini çeken ve yatırımcıları oldukça fazla olan kripto para piyasasını kullanarak yenilikler yapmaya başlayan Reddit, gündeme oturdu. Alınan bilgilere göre; Reddit bir puanlama sisteminin peşinde. Yapacağı puanlama sistemin ise; Blockchain entegreli olacağı anlaşıldı.

Reddit Kullanıcısı Bir Video Yayınlayarak Reddit’in Çalışmalarını Açığa Çıkardı

Bir web sitesi şirketinin topluluk yöneticisi olan Reddit kullanıcısı Reddit’e girdikten sonra bir değişiklik olduğunu fark etti. Daha sonra da işin farkına vararak bir video yayınladı. Yayınladığı videoda Reddit’te bir cüzdan kategorisinin bulunduğundan bahsetti. Bu cüzdan kategorisinin içerisinde de Blockchain olduğunu söyledi. Bu izlenilen video sayesinde Reddit’in kripto para piyasasıyla entegre bir şekilde çalışacağı da anlaşılmış oldu.

Reddit Üzerindeki Puanlama Sistemi ile Blockchain Entegreli Çalışacak

Sosyal medya platformlarından Reddit, bahsedilen Blockchain cüzdanıyla sitedeki puanlama sistemini eşgüdümlü olarak işleticek. Reddit üzerindeki kayıtlı kullanıcılar sitede geçirdikleri süre içerisinde yaptıkları aktivitelerle puan toplayacaklar. Toplanan puanlar ise; Reddit üzerinde yeni gösterilen Cüzdan bölümünde Blockchain cüzdanında biriktirilebilecek. Biriktirilen puanların nasıl kullanılacağı ve Reddit uygulaması dışında da aktif bir şekilde kullanıp kullanılamayacağı şuanda meçhul konular arasında yer alıyor.

Kurucu Alexis Ohanian’ın Kripto Para Merakı Reddit Kullanıcılarına Yansıdı

Reddit sosyal medya ağının kurucusu olan Alexis Ohanian; kripto para piyasasına oldukça ilgili isimlerden birisi. Bu zamana kadar birçok işlemini kripto paralar üzerinden yaptığı biliniyor. Yakın zaman içerisinde Reddit’e de bunun yansımasının görüleceği düşünülüyordu. Ancak bu zamana kadar herhangi bir şekilde bu yönde bir adımı olmamıştı. Ohanian son gelen bilgilere göre bir puan sistemiyle Reddit’e de kripto para sistemini getiriyor gibi duruyor.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like