single-image

Nike Kripto Para Anlaşması Gerçekleştirdi

Nike kripto para kampanyası başladı. Londra merkezli faaliyet gösteren finansal teknoloji şirketi Plutus kullanıcıları için Nike ile iş birliği gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen iş birliği çerçevesinde Nike’ın online mağazaları üzerinden Plutus kullanıcılarının alışveriş yapması durumunda iki farklı seçenek sunulacak. Bu seçeneklerden ilkinde yapılan alışveriş miktarının yüzde 3’ü kadar kripto para kazanılabileceği görülüyor. İkinci seçenek ise yüzde 9 nakit para ödülü olarak belirtiliyor. Dünya devi spor markası Nike tarafından kripto para kampanyasının kabul edilmesi, kripto endüstrisi için son derece büyük bir adım olarak ifade edilebilir. Günlük yaşamın merkezine doğru yol almaya devam eden kripto paraların yakın bir zamanda vazgeçilmezler arasında girebileceği düşünülüyor.

Kripto para birimlerinin kalıcılığını sağlaması ve insanlara güven verebilmesi açısından günlük hayat içerisinde aktif kullanılabiliyor olması oldukça etkili olacaktır. Bu durumun farkında olan finans şirketleri tarafından önümüzdeki günlerde benzer adımların atılacağı düşünülüyor. Özellikle yapılan en küçük alışverişlerde dahi kripto para birimlerinin kullanılmaya başlanacağı günlerin artık çok daha yakın olduğu ifade ediliyor.

Nike Kripto Para Kampanyasına Büyük İlgi Bekleniyor

Dünya genelinde ülke para birimlerine olan güvenin düşmesi neticesinde kripto para yatırımları büyük bir hız kazandı. Nike ve Plutus firmaları arasında gerçekleştirilen kampanya kapsamında iki farklı seçenek sunulduğu görülüyor. Nakit para ödülünde oranının daha yüksek olmasına rağmen, alışveriş yapan kişilerin kripto para seçeneğine yönelecekleri tahmin ediliyor.

Kripto paralar dünya genelinde güvenilir liman olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Özellikle koronavirüs pandemisi sonrasında küresel anlamda kripto para yatırımlarında büyük artışların yaşanacağı ön görülüyor.

Nike Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Nike online mağazalarından alışveriş yaptıktan sonra kripto para kazanmak için öncelikle Plutus Visa kartına sahip olunması gerekiyor. Bu karta sahip kişiler Nike’ın resmi online mağazaları üzerinden yapacakları alışverişleri Plutus Visa kartıyla ödemeleri durumunda yaptıkları harcamanın yüzde 3’ü kadar kripto para kazanacaklardır.

Verilen kripto para birimi ise PLU olarak karşımıza çıkıyor. PLU tokeninin Ethereum ağında çalışması da dikkatlerden kaçmıyor. Güncel olarak PLU tokeni 1,75 dolardan işlem görmeye devam etmektedir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like