single-image

Litecoin Film Sektörüne Girdi

Litecoin Film Sektörüne Girdi

Kripto paralar arasında yer alan ve Bitcoinden sonra en çok tanınan dijital para birimlerinden bir tanesi Litecoindir. Pek çok yatırımcı tarafından tercih edilen bu dijital para kendisini farklı sektörlere yönlendirerek daha popüler hale gelmektedir. Litecoin şirketi bir filmin yapımcılığını üstlenerek bu alanda ilk girişimini yaparak adından söz ettirmeye devam etmiştir. Heavy Metal korku filmi alanında Karanlığı Çağırıyorum isimli filmin yapımcılığına el atmışlardır. Bu film Los Angeles merkezli olup, film çekimini yapan şirket ile Litecoin’in destekçisi konumunda yer alan Common Ememy işbirliği ile yapılmıştır. Ayrıca film 10 Nisan itibariyle gösterime dijital ortamda girmiştir. Litecoin adına da bakıldığı zaman ilk film olma niteliği taşımaktadır.

Litecoin Film Sektöründe

Film yapımı konusunda ilk tecrübesini yaşayan Litecoin 10 Nisanda vizyona girmiş olan dijital yayını sonrasında başarısından söz ettirmiştir. Vizyona girdikten sonra korku filmi olarak büyük bir beğeni ile izlenen film adından bu alanda da söz ettirmiştir. Karanlığı Çağırıyoruz isimli filmin oyuncuları arasında Alexandra Daddario bulunmaktadır. Onunla birlikte sahneyi paylaşan Amy Forsyth ile Johnny Knoxville yer almaktadır. Geçtiğimiz yıl içerisinde Eylül ayında filmin prömiyeri yapılmıştı. Gösterim Teksas’ta düzenlenmiş olan Fantastic Fest içinde yapılmış ve izleyicilerin filmi merakla beklemeleri sağlanmıştır. Film gösterime geçtiğimiz günlerde girmiştir. Common Enemy’ye ait olan Youtube hesabında Litecoin için düzenlemiş 11 tane video bulunmaktadır. Bu film LTC için iyi bir tanıtım imkanı sağlamış ve ödeme yöntemi olarak kullanılması istenmiştir.

Litecoin Tanınmak İçin Film Sektöründe İlk Filmini Verdi

Kripto paralar arasında çok sık duyduğumuz Litecoin iyi bir ödeme aracı olmasının yanı sıra kendisini tanıtmak ve değerini artırmak için çalışmalarına tam gaz devam etmektedir. Son 1 yıl içerisinde kendisinden söz ettirmek için film sektörüne giren Litecoin kısa adı LTC olarak bilinmekte. Ayrıca 2019 yılında San Dieo’da düzenlenen uluslar arası film festivaline de sponsorluk yaparak bu alanda kendisinden fazlaca söz ettirmek istemektedir. Kullanım alanı gittikçe artacağa benzeyen dijital para böylelikle Litecoin fiyatı yükselme eğiliminde olabilir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like