single-image

Kripto Para Borsasından Tesla Model 3 Çekilişi

Kripto borsalarının liderleri arasında yer alan Crypto.com Tesla Model 3 çekilişi kampanyasıyla büyük bir ilgi görüyor. Tesla’nın yanı sıra aynı çekiliş kapsamında bin dolar değerinde Bitcoin de her gün kullanıcılara hediye ediliyor. 13 Mayıs 2020 itibariyle başlayacak çekişilin 12 Haziran 2020 Cuma gününe kadar devam etmesi bekleniyor.

Gerçekleştirilecek olan çekilişin detaylarına bakıldığında Crypto.com tarafından verilecek olan arabanın modeli Tesla Model 3 olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca kazanan kişinin talep etmesi durumunda Tesla Model 3 yerine eşit maddi değerde Cyrpto.com Coin (CRO) verilebileceğinin de altı çiziliyor. Yalnızca bununla da sınırlı kalmayan borsa Tesla Model 3 çekilişinin yanı sıra kampanya süresince her gün bin dolar değerinde Bitcoin’in verileceği çekilişlere de devam edecek.

Tesla Model 3 Çekilişi Katılım Şartları

Crypto.com tarafından düzenlenen çekilişe katılıp Tesla Model 3 sahibi olma fırsatını yakalamak isteyen kişilerin her çekilişte olduğu gibi uyması gereken bazı kurallar bulunuyor. Çekilişe katılımın geçerli olabilmesi için bu şartların eksiksiz bir şekilde sağlanmış olması gerekiyor. İşte Crypto.com tarafından belirlenen çekilişe katılım şartları;

  • En az 10.000 Crypto.com Coin (CRO) stake edilmiş olması gerekiyor.
  • com tarafından desteklenen bir kripto para birimine bin dolar değerinde depozito yatırılmış olunması isteniyor.
  • Kampanyanın başladığı günden itibaren kampanyanın sona ereceği tarihe kadar minimum 10 kere işlem yapılması gerekiyor.

Her gün gerçekleştirilecek olan bin dolar değerindeki Bitcoin çekilişine katılmak için de aynı şartların sağlanmış olmasının yeterli olacağı belirtiliyor. Yukarıda belirtilen maddelerin yanı sıra katılımcıların KYC adı verilen müşteri tanıma prosedürünü de tamamlaması şartı bulunuyor. Kimlik bilgileriniz ile üye olabildiğiniz borsalar sayesinde çeşitli dolandırıcılık faaliyetlerinin önüne geçilmesi hedefleniyor.

Çekiliş Sonucu Nerede ve Ne Zaman Açıklanacak?

Crypto.com tarafından yapılan açıklamada çekiliş sonucunun borsanın resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulacağı belirtiliyor. Ayrıca sonuç açıklanma tarihi net olarak belirtilmemiş olsa da kampanya bitiminden 1 ay sonra açıklanacağına dair bir ifadeye yer verildiği görülüyor. Çekiliş şartlarında olduğu gibi çekilişin açıklanmasında da Bitcoin kampanyası için de aynı durum geçerli oluyor.

Çekiliş detaylarına bakıldığında yapılacak olan çekiliş sonucunda Tesla Model 3 kazanan kişinin aracı teslim alabilmesi için aracın vergilerini ve nakliye masraflarını karşılamasının gerektiği detaylar arasında yer alıyor. Ayrıca kazanan kişinin istenilen detayları sunamaması durumunda ödülü kaybetmiş olacağının da altı çiziliyor.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like