single-image

Guy Berryman Kripto Borsasına Yatırım Yaptı

Guy Berryman tarafından kripto dünyasında dikkat çekici bir yatırımın yapıldığı ortaya çıktı. Coldplay’in yıldız isimleri arasında yer alan Berryman ve kripto yatırımı ile ilgili haberlere ilişkin ünlü sanatçının açıklaması da dikkatlerden kaçmıyor. Sanat dünyasından da isimlerin ilgisini çekmeye devam eden kripto para dünyasının popülerliğinin her gün artmaya devam edeceği ifade ediliyor. Yaşanan gelişmeler de bu durumu net bir şekilde kanıtlıyor.

Özellikle koronavirüs pandemisi dünya genelinde ağır bir şekilde devam ederken, ünlü yatırımcılar ve sanatçılar için kripto endüstrisi güvenli liman olarak görülüyor. Enflasyondan birikimlerini korumak isteyen isimlerin sürekli olarak Bitcoin gibi güçlü para birimlerine yatırım yaptıkları ortaya çıkıyor.

Guy Berryman Yeni Dünya Düzenine Hazırlık Yapıyor

Koronavirüs pandemisinin ardından dünyada birçok alanda yeniliklerin yaşanacağı düşünülürken özellikle ekonomi alanında geleneksel para birimlerinin yerine dijital para birimlerinin ön plana çıkacağı iddia ediliyor. Guy Berryman tarafından da bu noktadan yola çıkılarak yeni bir yatırıma imza atıldığı görülüyor. Ünlü ismin Zumo adlı BTC borsa uygulamasına fon sağladığı haberleri gündemde yer buluyor.

Uygulamanın CEO’su tarafından yapılan resmi açıklamada nakitsiz bir dünyaya geçiş sürecinde olunduğu ifade ediliyor. Ayrıca açıklama içerisinde kripto para birimlerinin covid-19 gibi krizlere karşı daha dayanıklı olduğunun da altı çizilmektedir.

Kullanıcı Dostu Olmasıyla Öne Çıkıyor

BTC borsasında alım, satım ve saklama gibi hizmetlerin sunulduğu Zumo uygulamasına Coldplay yıldızının yanı sıra Murray Capital tarafından da finansman sağlandığı dikkatlerden kaçmıyor. Oldukça geniş bir kitleyi hedefleyen Zumo uygulamasının aldığı yatırımlarla birlikte kısa süre içerisinde tüm dikkatleri üzerine çekebileceği düşünülmektedir. Zumo’nun özellikle kripto dünyasına yeni girecek olan kişiler için son derece pratik çözümler ürettiği belirtiliyor. Kullanıcı dostu olmasıyla ön plana çıkan Zumo potansiyel bir güç olarak kabul edilmektedir.

Önümüzdeki günlerde uygulamanın dünya genelinden farklı isimler tarafından finanse edilmeye devam edeceği ön görülüyor. Alınan yatırımlar ile birlikte borsanın ne gibi adımlar atacağı da şimdiden büyük bir merak konusu olmaya başladı. Zumo uygulaması ve alacağı yatırımlar için yakın takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like