single-image

Ethereum Yükselişi Devamlılık Gösterecek Mi?

Ethereum Yükselişi Devamlılık Gösterecek Mi?

Piyasalar üzerindeki hareketliliğe bakıldığı zaman Bitcoin ve Ethereum fiyatları açısında hızlı bir yükseliş sonrası yavaş yavaş gerilemeye başladıklarını görüyoruz. Ciddi bir ralli ile Bitcoin fiyatı yükselişi sonrasında Ethereum da aynı şekilde hızla yukarı yönde devam etti. Bu yükselişlerde Ethereum Bitcoine göre daha hızlı artış göstermiş oldu ve 2020 yılı içerisinde gösterdikleri performans bakımından Ethereum daha iyi bir grafik çizmiş oldu. Piyasalardaki hareketlenmeler dünya ekonomisinin hareketlenmesine bağlı olduğundan ABD üzerinden ve Asya piyasalarından çıkacak olumlu sinyaller sonrası kripto para borsalarında da hareketlilikler oluşmaktadır. Bu hareketlenmeler sonrası Ethereum da olumlu haberlerin etkisi ile yükseliş trendine girmektedir.

Ethereum Fiyatı Ne Kadar?

Kripto para piyasalarında geçen hafta başlayan olumlu havanın etkisiyle yavaştan artma eğilimleri görünmektedir. Bu artış sonrasında Bitcoin 7 bin dolar seviyesini geçmiş durumdayken Ethereuma baktığımızda fiyatı 185 dolar civarlarında seyretmektedir. Altcoinler arasında en fazla kazandıranlardan birisi Ethereum olarak görünmekte ve % 7 civarında artış göstermektedir. Psikolojik baraj olarak tabir edilen 200 dolara oldukça yaklaşmış ve eğer burayı aşabilirse daha iyi bir konuma gelebileceği beklenmektedir. Kripto paralar üzerindeki artış beklentisi bu süreçte devam ederken Ethereum fiyatlarındaki artış ne kadar devam eder? bunu takip ederek göreceğiz. Ancak şu anki konumda gayet yi bir şekilde artış eğilimini sürdürdüklerini görüyoruz.

Ethereum Fiyatı Yükselecek Mi?

Şöyle baktığımız zaman yaklaşık 2 yıllık ciddi bir durağanlık dönemi geçiren kripto paralar, eski parlak günlerine gelerek yine dünyanın en çok konuştuğu ekonomik aktörlerden olmak için beklentileri sürdürüyor. Beklentiler 2020 yılı içerisinde Bitcoin fiyatı 20 bin Dolar olması yönünde ancak koronavirüs pandemi nedeniyle tüm dünya ekonomilerinde ciddi durgunluklar söz konusu. Bu durum açısından bakıldığında olumlu haberlerin gelmesi ile piyasaların tekrar hareketleneceğini ara sıra da olsa gelen ekonomik hamlelerde görmekteyiz. Bu yüzden ciddi bir artış için tüm piyasalarda olduğu gibi kripto para piyasaları içinde öncelikli beklenti bu yöndedir. Eski parlak günlerine gelebilmesi için süreç olarak bu şekilde bir durum söz konusudur.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like