single-image

Ethereum Tahminleri Heyecan Yaratıyor

Son günlerde birçok analist tarafından heyecan verici Ethereum tahminleri paylaşıldı. Lider kripto para birimleri arasında yer alan Ethereum için yapılan tahminler yatırımcıların dikkatini çekiyor. Özellikle geçtiğimiz yılın en popüler kripto paralarından olan Ethereum adım adım düşüş yaşamaya devam etti.  10 Mayıs 2020 itibariyle incelenen grafiklerde kripto paranın 180 dolar ile 200 dolar arasında değişken bir şekilde işleme alındığı görülüyor. Bir süredir analistler tarafından Ethereum için detaylı incelemenin yapılmadığını da ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Ünlü kripto para yatırımcısı Ryan Adams’ın tahminlerine ve analizlerine göre kısa bir süre içerisinde Ethereum fiyatlarında büyük bir sıçramanın yaşanması bekleniyor. Her ne kadar bir süredir düşüş trendi ön planda olsa da ünlü yatırımcı büyük bir yükselişin yaşanacağından emin görünüyor.

Ethereum Tahminleri Yıl Sonuna Kadar İki Zirveyi İşaret Ediyor

Ryan Adams’ın yükselme tahminlerini ünlü bir yatırımcı daha da ileri noktaya taşıyor. Kripto dünyasındaki sayılı yatırımcılar arasında yer alan kişi ETH’nin 2020 yılı sonunda 790 dolar seviyesine çıkacağını savunuyor. Analizler sonucu bu değerin belirlendiğine de ayrıca dikkat çekiliyor.

Ünlü yatırımcı Wolf’un bir diğer tahmini ise Eylül ayını işaret ediyor. Yaz sonu için yapılan tahminlerde ise Ethereum’un Eylül ayı içerisinde 490 dolar seviyelerinde işlem göreceği belirtiliyor.

Tahminler Değerinin 4 Katı Büyüklüğünde

Şuan 180 ile 200 dolar arasında işlem gördüğü dikkate alındığında tahminlerin oldukça çılgınca olduğu görülüyor. Kripto borsalarını yakından takip edenlerin de hatırlayacağı üzere 2020 Ocak ayına ETH 130 dolar seviyelerinde başlangıç yaptı. Aradan geçen 6 aya yakın süre sonrasında 130 dolardan 200 dolara kadar bir çıkış grafiğinin çizildiği görülüyor. İstikrarlı sayılabilecek bir yükseliş grafiği çizen paranın yıl sonunda değerinin neredeyse 4 katına çıkıp çıkamayacağı ise tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Eylül ayı için belirtilen tahminlere önümüzdeki aylarda yaklaşılması durumunda ETH alımlarında büyük bir artış meydana gelecektir. Yatırımcılar ve analistler özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında ETH’nin nasıl bir grafik çizeceğini merak ediyor. 790 dolara kadar yükselmesi ile birlikte 1000 dolar seviyelerinin de rahatlıkla aşılabileceği ifade ediliyor.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like