single-image

DeepBrainChain Paranızı Çaldık Açıklaması Yaptı

Kripto para dünyasının popüler alt coinleri arasında yer alan DeepBrainChain yatırımcıları büyük bir şaşkınlık içerisinde. 2017 yılından beri finansman noktasında büyük problemler yaşayan DBC’nin sosyal medya paylaşımları gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz günler DBC sosyal medya hesaplarından biz dolandırıcıyız ve paranızı çaldık gibi ifadeler kullanıldı. Yapılan paylaşımların ardından kripto dünyasında adeta derin bir sessizlik yaşandığı hissedildi.

Kripto paranın ilk olarak resmi Twitter hesabından paranızı çaldık paylaşımı yapıldı. Hemen arkasından aynı şekilde resmi Reddit hesabından ise kusura bakmayın, biz dolandırıcıyız ifadelerine yer verildi. Twitter paylaşımının ardından akıllara ilk olarak hesabın hacklenmiş olabileceği gelse de Reddit paylaşımı şüpheleri artırdı.

Resmi Açıklama Yapılmaması Şüpheleri Artırdı

Tüm bu yaşanan krize rağmen DBC yetkilileri ve resmi internet sitesi tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Resmi açıklama bekleyen yatırımcıların dolandırıldıklarını düşünmeye başladıkları anda yetkiler konuya ilişkin resmi bir açıklama paylaştı. Yapılan açıklamalarda sosyal medya hesaplarının çalındığı ifade edilmektedir. Ayrıca yapılan paylaşımların gerçeği yansıtmadığına ve faaliyetlerin devam ettiğine de vurgu yapıldığı görülüyor.

Her ne kadar konuyla ilgili resmi açıklama yapılmış olsa da DBC sahiplerinin endişeleri devam ediyor. Geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde ortaya çıkan haberlerde DBC’nin finansal kriz yaşadığı iddia edilmişti. 2018 yılında ulaştığı zirve noktasından bugüne kadar sahip olduklarının yüzde 99.9’unu kaybeden kripto paranın CEO’su tarafından yapılan açıklama akıllara gelmektedir.

DeepBrainChain Finansal Krizi İtiraf Edilmişti

Yaşanan büyük kayıplar sonrasında CEO’nun finansal krizi kabullendiği görülüyor. DBC CEO’su devam eden finansal krizin faaliyetlere devam etmek için oldukça zorlayıcı olacağını gözler önüne seriyor.

Finansal kriz açıklamaları ve sosyal medya hesaplarının çalındığına dair iddialar DBC’ye zarar vermeye devam edeceği düşünülmektedir. Güncel olarak 0.000725 dolar üzerinden işlem gören kripto paranın önümüzdeki günlerdeki seyrinin nasıl olacağı merak ediliyor.

Fenomen kripto para sosyal medya hesaplarının değerlendirmelerine göre kısa süre içerisinde DBC’nin faaliyetlerine son vereceği belirtiliyor. Ortaya çıkan tüm bu haberler ile DBC satışlarının tetikleneceği net bir şekilde ifade edilmektedir. Gelişmeler yaşandıkça güncel haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like