single-image

Bitcoin Haziran Tahmini Açıklandı

Bitcoin Haziran tahmini son derece dikkat çekici bir analist tarafından yapıldı. Bitcoin’in 10 bin dolar seviyesine ulaşacağını net bir şekilde tahmin eden ismin Mayıs ve Haziran ayı tahminleri sosyal medyada viral olmaya devam ediyor. Yatırımcıların yüzünü güldüren yeni tahminin gerçekleşmesi büyük bir umutla beklenmektedir.

Bitcoin’in 3700 dolar seviyesine düştüğü günlerde birçok analist tarafından Bitcoin yeni değeri 1000 dolar olarak tahmin edilmekteydi. Bitcoin Jack olarak bilinen fenomen analist ise büyük düşüşe rağmen Bitcoin grafiğinin V şeklinde devam edeceğini ifade etmişti. Bu tahminin yanı sıra Jack, Mayıs ayının başlarında Bitcoin’in 10 bin dolar seviyesini geçeceğini iddia etmekteydi.

Bitcoin Haziran Tahmini Yüzleri Güldürüyor

Geçtiğimiz günlerde 10 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmasıyla birlikte yatırımcılar gözlerini Bitcoin Jack’e çevirdi. Kısa sürede fenomen haline gelen analistin Haziran ayı için de heyecanlandıran bir tahmin açıkladığı dikkatlerden kaçmıyor. Jack’e göre Haziran ayı içerisinde Bitcoin 14 bin ile 15 bin dolar seviyesine çıkabilir.

Uzmanlar ise Bitcoin Jack’in tahminlerine karşı yatırımcıların dikkatli olmaları gerektiğini vurguluyor. Jack’in yorumlarının sadece tahminlere dayalı olduğu ve Bitcoin üzerinden büyük kayıplar yaşanmaması için grafiklerin detaylı bir şekilde incelenmesi gerektiğine dikkat çekilmektedir.

Erken Dönemde Yükseliş Sürpriz Olmaz

Haziran ayı tahminlerinin yanı sıra ünlü analist erken dönemde de sıçramaların meydana gelebileceğini ifade ediyor. Asıl tırmanışın Haziran ayı içerisinde beklendiği, fakat Mayıs ayının son günlerinde de grafiklerin yukarı doğru olabileceğini ön görmektedir. Haziran ayındaki Bitcoin tahminlerinin 14 bin dolar ile 15 bin dolar seviyelerinde olmasının alışları hızlandırabileceği düşünülüyor. Bilindiği üzere ünlü analistlerin yorumları yatırımcıların kararları üzerinde son derece etkili olabiliyor.

Erken dönemde yükselişin yaşanabileceği ve grafiklere göre bunun sürpriz olmayacağı düşünülmektedir. Bitcoin Jack tüm bu yorumlarını BTC_JackSparrow kullanıcı adıyla Twitter üzerinden paylaşıyor. Dikkat çekici ve yatırımcıları umutlandıran Bitcoin Haziran tahmini sonrasındaki takipçi sayısında da hızlı bir yükselişin yaşandığı görülüyor.

Haziran ayı tahminlerinde de haklı olması durumunda Bitcoin borsasında Jack’in adı unutulmazlar arasında girecek ve yorumları grafiklerin seyrini etkiler hale gelecektir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like