single-image

Bank of America Ripple Ortaklığı Tescillendi

Bank of America ile Ripple arasında yaşanan ortaklık anlaşması bir türlü doğrulanmıyordu. Ancak Bank of America tarafından bu ortaklık doğrulanarak tescillenmiş oldu. Artık net bir şekilde Ripple ile Bank of America ortaklığından bahsedebiliyoruz.

Bank of America Yetkilileri Ortaklığı Doğruladı

Bank of America yetkililerinden Julie Harris, bir canlı yayına katıldı. Katıldığı yayında ise; yetkilisi olduğu Bank of America hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarla kripto para yatırımcılarını da heyecanlandıran Harris; bu kez Ripple ile olan ortaklığı doğruladı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uzun zamandan beri kulislerde yaşanan ortaklığa dair söylentiler yer alıyordu. Ancak her iki taraftan da resmi bir açıklama gelmiyordu. Katıldığı yayında ortaklık hakkında açıklamalarda da bulunan Harris, Bank of America ve Ripple arasındaki ortaklığın gerçekleştiğini belirterek bu ortaklığı tescillemiş oldu.

Küresel Bankacılık Departmanı Yetkilisi Harris Hedeflerini Açıkladı

Katıldığı yayında ortaklık hakkında bilgi veren Julie Harris aynı zamanda Bank of America olarak geleceğe yönelik hedefleri hakkında da bilgi verdi. Bankanın Küresel Bankacılık Departmanı’nda yetkili olan Harris; fintek dünyasını yakından takip ettiklerini açıkladı. Finansal teknoloji dünyasında meydana gelen yeniliklere ayak uydurmak gerektiğini ve kurum olarak da bunu hedeflediklerini belirtti. Finansal teknoloji alanında yaşanılan yenilikleri takip ederek müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaçladıklarını söyleyen Harris; bunun için Fintek adı verilen finansal teknoloji alanıyla eşgüdümlü olarak çalışmak zorunda olduklarının altını çizdi.

Finansal Teknoloji Dünyasına Entegre Olmada Ripple Ortaklığı Önemli

Julie Harris konuşmalarına devam ederken; Ripple ile gerçekleşen ortaklığın öneminden de bahsetti. Müşterilere daha kaliteli hizmet vermek ve anında cevap verebilmek için finansal teknoloji dünyasıyla uyumlu bir şekilde çalışmanın önemli olduğunu söyledi. Bunun için de Ripple ile ortaklık kurduklarını ifade etti. Kurulan ortaklık aracılığıyla bu dünyaya dair daha fazla bilgi edindiklerini ve çalışmalarını bu teknolojiye uygun olarak yapabildiklerini söyleyen Julie Harris; Ripple ortaklığının bir dönüm noktası olduğunu ifade etti. Böylece yaptığı konuşmada hem iki kurum arasındaki ortaklığı doğrulamış oldu, hem de Ripple’a duyulan güveni ve ihtiyacı ifade etmiş oldu.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi, Twitter adresimizden takip ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like